Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0