Series
Ratings
135
The Crowned ClownRated ★ 4.0- プライドRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
Fresh Off the BoatRated ★ 3.0
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0