Movies
Ratings
165
The Berlin FileRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0