Movies
Ratings
89
The Imitation GameRated ★ 4.5
SullyRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
The Flowers of WarRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0