Movies
Ratings
99
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0