Series
Ratings
38
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
OverlordRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0