Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0