Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Cruel AttendanceRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.0- PapaRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0