Titles you rated
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Densha otokoRated ★ 5.0
SeinfeldRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 0.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
A Farewell to OzarkRated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0