Titles you rated
Hidden SingerRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0