Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5