Movies
Ratings
992
FlowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.0
NyadRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Knock at the CabinRated ★ 3.5