Movies
Ratings
26
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0