Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.0- The Last TundraRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5