Titles you rated
EpitaphRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0