Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0