Titles you rated
MatildaRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
SunshineRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Pod GenerationRated ★ 1.5
X-MenRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 4.0
The Bad SeedRated ★ 2.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Madame WebRated ★ 1.0
Dark NunsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5