Movies
Ratings
407
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.0