Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5