Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Pat & MatRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5