Series
Ratings
121
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0