Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 5.0