Movies
Ratings
515
ShowgirlsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5