Titles you rated
- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
- Grey's AnatomyRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Shimajiro no Wao!Rated ★ 1.0
Atom: The BeginningRated ★ 1.5- Byzantium a Tale of Three CitiesRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 0.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0