Series
Ratings
29
HorimiyaRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- MonsterRated ★ 4.0
- AjinRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0