Titles you rated
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Pink FlamingosRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 2.5
TekkonkinkreetRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
Short PeaceRated ★ 3.0
City of EmberRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 4.5