Titles you rated
- Take OffRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
PadakRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.5