Series
Ratings
35- Three FriendsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5