Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5