Titles you rated
TRON: AresRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ParthenopeRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MadSRated ★ 1.5
Lesbian Space PrincessRated ★ 3.0
Heavens: The Boy and His RobotRated ★ 2.5
Young & FineRated ★ 4.0