Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- I, KILL VRRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Devil May CryRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Terminator ZeroRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Marco PoloRated ★ 3.0- Marco PoloRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.5