Movies
Ratings
668
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0