Titles you rated
TwelveRated ★ 1.0
Little Witch AcademiaRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.0
SSSS.GRIDMANRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
HinamatsuriRated ★ 4.0
Isekai QuartetRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 1.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Fighting SpiritRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Terra FormarsRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.5