Series
Ratings
17
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0