Movies
Ratings
50
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0