Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0