Movies
Ratings
75
FrequencyRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0