Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0