Movies
Ratings
222
ParasiteRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5