Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
One WeekRated ★ 2.0
PopulaireRated ★ 3.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0