Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Camille Claudel, 1915Rated ★ 2.5
AmélieRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 5.0