Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5- Jang Gil SanRated ★ 2.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5- RNARated ★ 1.0
Empress CheonchuRated ★ 1.5- The LandRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 2.5- Sharp3Rated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 2.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
LoversRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 1.5
Golden BrideRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 5.0
MRated ★ 4.0