Titles you rated
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Mourning GraveRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0