Movies
Ratings
421
ColorfulRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 3.5
ChocolatRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.5
SleuthRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Project ARated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5