Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
- Squid Girl!Rated ★ 4.0
TorikoRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0