Titles you rated
The Blues BrothersRated ★ 5.0
Original SinRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0- The Red ViolinRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Whole Nine YardsRated ★ 4.0
EvitaRated ★ 4.0
GiaRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
PowderRated ★ 3.0