Titles you rated
Children of MenRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Cold MountainRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
SpotlightRated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0