Series
Ratings
13
Why Women KillRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
ClariceRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.5- Bates MotelRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0