Movies
Ratings
228
Non-StopRated ★ 4.0
Hart's WarRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Thomas Crown AffairRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 4.0
MoonrakerRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
HeartbeatRated ★ 4.0