Series
Ratings
42
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 7Rated ★ 4.0